מהם משטחים אקרילים

ריכזנו עבורכם סדרה של תשובות מקצועיות לשאלות הנפוצות ביותר בנוגע לייחודיות המשטחים האקריליים של HI-MACS , בהשוואה למשטחי אקריליים אחרים כולל: עמידות המשטחים, יישומים שונים, יתרונות, אחריות ועוד.


משטחי HI-MACS מתוצרת LG, הם משטחים אקריליים שמיוצרים מתרכובת ייחודית המבוססת על 70% מינרל טבעי, כ-25% שרף אקרילי וכ- 5% פיגמנטים טבעיים. תרכובת זו יוצרת משטח הומוגני, נעים למגע בעל גמישות שמאפשרת מגוון רחב של עיצובים.
החומר שממנו מורכבים משטחי LG ידוע בקרב הקהילה המקצועית כאחד מחומרי הגלם האיכותיים ביותר בתחום. למשטחים אטימות מולקולארית וקשיחות גבוהה המציבה אותם בחזית משטחי המטבח, הכיורים והאמבט גם מבחינת היגיינה ובטיחות וגם מבחינת עמידות לאורך שנים רבות.
משטחי HI-MACS מתוצרת LG, קבלו תעודות הסמכה ממעבדות הבריאות וההיגיינה העולמיים כגון: LGA, NSF איכות הסביבה GREENGUARD ותקני ISO. זו הסיבה שה- HI-MACS נחשבים למשטחים הפופולאריים ביותר בתעשיית הבריאות ובתעשיית המזון.
להלן כמה מהיתרונות הבולטים ביותר:
• החיבורים בין המשטחים אינם מורגשים וניתן אף להשתמש במשטחים גדולים במיוחד.
• יש אפשרות לשילוב הכיור עם המשטח כמקשה אחת.
• בזכות הגמישות של המשטח, יש אפשרות ליצירת עיצובים פורצי דרך.
• המשטח האקרילי הומוגני, נטול נקבוביות וסדקים תכונה שמעניקה לו עמידות גבוהה למשך שנים.
• ידידותי לסביבה וניתן למחזור.
• באישור של מכון התקנים תקן אש.
מכיוון שהחומר ממנו עשויים משטחי HI-MACS הוא חומר עמיד ואיכותי, המשטח דוחה כתמים ומשום כך הוא ידידותי לניקוי ולתחזוקה. מאחר והמשטחים האקריליים שלנו הם נטולי נקבוביות וסדקים - חיידקים ועובש אינם יכולים להימצא על המשטח. בנוסף לכך קל לנקותו בעזרת מטלית לחה או ספוג. ניתן לנקותו גם באמצעות חומרי ניקוי סטנדרטיים כגון: אקונומיקה או 'אסטוניש'.
אמנם המשטחים האקריליים נחשבים למשטחים עמידים גם בפני חום גבוה, אך קבלו טיפ קטן – סירים רותחים, תבניות או כלים שהוצאו זה עתה מהתנור, לא כדאי להניח ישירות על המשטח. הנחת מחצלת, משטח עץ או כל אמצעי מבודד אחר ייסעו לכם לשמור על יופיו ועמידותו של המשטח שלכם לאורך כמה דורות.
אמנם משטחי HI-MACS מתוצרת LG נחשבים למשטחים הקשיחים והקשוחים ביותר בעולם משטחי המטבח, אך המשטח האקרילי אינו מיועד לשמש כמצע חיתוך! יש להשתמש במצע חיתוך ייעודי על מנת למנוע שריטות קטנות ועוגמת נפש גדולה.
בניגוד לחברות אחרות, חברת בירמן אקריליק מעניקה לא פחות מ-7 שנות אחריות על המשטחים גם מבחינת טיב החומר וגם מבחינת טיב העבודה (בכפוף לתקנון החברה).
מהם משטחים אקרילים