יתרונות המשטחים האקריליים

בזכות תרכובת חומרים חדשה, חזקה ונטולת פגמים מבניים ה - HI-MACS מתוצרת LG, ממוקם כיום בפסגת המשטחים האקרילים. 

משטחי ה"סופר" אקרילי של HI-MACS מתוצרת LG, לא רק ישדרגו באלפי מונים את המראה העיצובי של כל חלל שבו תבחרו, הם גם ישפרו להפליא את איכות חייכם.

זו הסיבה שאדריכלים ומעצבים מהשורה הראשונה - אלו שרוצים ליצור חזון חדש ויוצאים מנקודת ההנחה שהכול אפשרי גם מבחינת יופי וגם מבחינת עיצוב - בוחרים לעבוד עם משטחים אקריליים. אמנם מוחותיהם היצירתיים הם אלו שהופכים רעיונות טובים לעיצוב מבריק, אך ללא החומר המתאים הם לא אינם מסוגלים להפוך את חלומותיהם למציאות.

במובן מסוים אפשר לומר שעיצוב מלא השראה, וחומר עמיד שהגמישות שלו מאפשרת מגוון של יישומים הוא השילוב המנצח שהופך חלומות למציאות שאין לה גבולות עיצוביים.

החדשנות, העמידות והגמישות של המשטחים האקרילים HI-MACS מתוצרת LG, יאפשרו לכם לממש - בכל מקום שרק תבחרו - את החלומות שלכם.

הכירו את 6 התכונות שהופכות את ה-HI-MACS מתוצרת LG, מסתם משטח אקרילי ל-"סופר" אקרילי.

חוזק
המשטחים האקרילים HI-MACS מתוצרת LG, הם משטחים חזקים יותר עם עמידות דומה לעמידותה של האבן הטבעית. בנוסף לחוזק כמעט על-טבעי, בזכות תכונות האיטום של החומר האקרילי, המשטח האקרילי עמיד כמעט לחלוטין בפני סדקים. ואם חלילה, בטעות, נגרמה למשטח שריטה עמוקה (אירוע נדיר), איש מקצוע מיומן יוכל לתקן בקלות את השריטה והיא תעלם כלא הייתה.

היגיינה
המשטחים האקרילים HI-MACS מתוצרת LG, הם משטחים חלקים נטולי סדקים, נקבוביות או חריגות משטח, ולכן בניגוד למשטחי שיש אחרים - עובש וחיידקים אינם יכולים להימצא שם. בנוסף לכך,המשטחים האקרילים אינם דורשים איטום בשעווה שפוגעת בהיגיינה של המשטח.

תחזוקה נמוכה
משום שהוא תוכנן כדי להחזיק מעמד לנצח ה-HI-MACS מתוצרת LG, עומד בגבורה בתלאות הבלאי היום-יומי. ממחקרים עולה שהמשטח האקרילי HI-MACS מתוצרת LG, הוא בעל עמידות גבוהה בפני כתמים, חומרים כימיים וחום גבוה. עם כמעט אפס טיפול ותחזוקה המשטחים האקרילים HI-MACS מתוצרת LG, יישארו אטרקטיביים ונוצצים גם בעיניי ילדיכם ואפילו בעיניי הנכדים שלכם.

גמישות
אתה משטחים האקרילים HI-MACS מתוצרת LG, ניתן לחמם ולכופף בקלות כדי לענות על כל אתגר עיצובי שעולה בדעתכם. בזכות תכונות החומר המיוחדות, היום אתם יכולים להגשים את מה שפעם לא העזתם לחלום עליו. כלומר, בזכות גמישות החומר האקרילי אתם יכולים להרשות לדמיון שלכם להשתולל.
הידידותיות של החומרים שמהם עשוי המשטח האקרילי HI-MACS מתוצרת LG, מאפשרת לכם להחזירו למצבו המקורי גם אם במשטח נוצר סדק או שריטה עמוקה בשל מכה חזקה.

קיימות
בזכות השימוש בחומרים ממוחזרים, שיטת הייצור האקולוגית והאפשרות למחזור בסוף תוחלת החיים
- המשטח האקרילי HI-MACS תומך בסביבה בריאה יותר. חברת LG Hausys עומדת בגאווה מלאה מאחורי איכות המותג HI-MACS. וזו בדיוק הסיבה שהחברה מציעה אחריות מלאה למשך 7 שנים.

שיש יוקרתי במחיר שפוי
המשטחים האקרילים HI-MACS מתוצרת LG, מציעים שווי גדול יותר במחיר שפוי. במילים אחרות, רכישת משטחי HI-MACS מבטיחה לכם איכות, יוקרה וסגנון במחיר שלא ישבור את התקציב שלכם. בזכות המשטחים האקרילים HI-MACS מתוצרת LG, אתם תוכלו להכניס הביתה עיצוב ללא פשרות, בלי לפשוט את הרגל.

מוזמנים להיכנס לגלריית ההשראה שלנו.

אודות בירמן